Close

This external link is not available in presentation mode.

Seite lädt
To the top
Menu

Prievidza

Softwérový vývojár aplikovanej elektroniky

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26000 zamestnancov v 62 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Analýza špecifikácií zákazníka s vysokými tecnickými požiadavkami ako aj vypracovanie a kontrola systémových a/alebo softwérových špecifikácií po dohode so zákaznikom, vývojom a dodávateľmi.
  • Koncipovanie systémového dizajnu a softwérovej architektúry vrátane odbornej konzultácie so zákazníkom ako aj vypracovanie špecifikácií rozhraní (hardware-software- interface-specification).
  • Konvertovanie aplikovaného systému prostredníctvom programovania čiastočne náročných a zákaznicky relevantných funkcií na základe špecifikácií a dodržiavania smerníc programovania.
  • Overenie čiastočne náročnej funkcionality prostredníctvom modulových a integračných testov ako aj zavádzanie vzorových modulov do prevádzky u zákazníka (napr.prostredníctvom účasti na skúškach vozidla).
  • Samostatná realizácia konfiguračného a buildmanažmentu ako aj spracovanie a vyhodnotenie softwérových zmien.
  • Vyhotovenie a kontrola softwérovej dokumentácie (napr.príučka) ako aj odborná podpora súvisiacich oddelení (výroba, testing atď.)
  • Koordinácia (plánovanie, termínovanie, sledovanie opatrení) všetkých softwérových aktivít v rámci zákaznických projektov po dohode s vedúcim projektu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Dominika Malinová

Brose Fahrzeugteile GmbH & Co.