Close

This external link is not available in presentation mode.

Seite lädt
To the top
Menu

Prievidza

Hardware developer (elektronika)

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26000 zamestnancov v 62 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatný vývoj zložitých elektrických a elektronických spojov s vysokým dôrazom na najmodernejšie trendy, ako aj vývoj komplexných riadiacich jednotiek po dohode s nadriadeným pracovníkom alebo skúseným hardware vývojárom.
  • Samostatné plánovanie, spracovávanie a dokumentácia všetkých teoretických a praktických analýz a výskumov určených na zaistenie hardvéru.
  • Samostatné vykonávanie všetkých potrebných výpočtov a simulácií na jednotlivých elementoch v rámci úrovne el.spojov ako aj všeobecné hodnotenie, resp. pri komplexnejších témach po dohovore s nadriadeným pracovníkom alebo skúseným hardware vývojárom.
  • Definovanie dizajnu el.spojov po dohovore s nadriadeným pracovníkom.
  • Vedenie interných projektov v rámci oddelenia vývoja elektroniky.
  • Samostatná realizácia Reviews prehľadov (posudkov, hodnotení, revízií) v rámci sériových projektov a k tomu prislúchajúcej dokumentácie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Dominika Malinová

Brose Fahrzeugteile GmbH & Co.